Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Telefon  783 206 606

     Telefon  577 001 477

pilot sterujący klimatyzacji

Klimatyzacja

Przyjemny chłód w domu lub biurze? Mamy na to sposób! Sprawdź naszą pełną ofertę systemów klimatyzacji.

Wentylację

Wentylację

Projektujemy i montujemy systemy wentylacji, Przyjemny chłód w domu lub biurze? Mamy na to sposób! Sprawdź naszą pełną ofertę systemów klimatyzacji.

Ozonowanie

Ozonowanie to szybki i bezpieczny sposób na odkażanie powietrza oraz przestrzeni. Dowiedz się więcej.

Ozonowanie

Rekuperacja

Świeże powietrze oraz oszczędność energii w Twoim domu? Rekuperacja przynosi same korzyści. Sprawdź sam..

Rekuperacja
Chłodnictwo

Chłodnictwo

Pomagamy w tworzeniu wydajnych instalacji chłodniczych. Zapewniamy doradztwo, montaż i serwis.

Kontakt

Kontakt

Chciałbyś skorzystać z naszej oferty lub zadać nam jakieś pytanie? Zachęcamy więc do kontaktu z zespołem JPG.

Klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja – JPG

Nazywamy się JPG, czyli JAKOŚĆ/PROFESJONALIZM/GWARANCJA, a naszą misją jest dbanie o komfort termiczny oraz czyste powietrze naszych Klientów. W tym celu świadczymy szeroki zakres usług chłodniczych na terenie województwa łódzkiego oraz całej Polski. Z naszą pomocą stworzysz wydajny system wentylacji, wybierzesz model klimatyzatora dopasowany do swoich potrzeb, a także zadbasz o rachunki za ogrzewanie za sprawą rekuperacji. Kluczem do sukcesu w naszej firmie jest kompleksowość – oferujemy zarówno sprzedaż, jak i usługi projektowe, montażowe oraz serwisowe.

Nie musisz się oczywiście martwić, jeżeli masz problem z samodzielnym doborem optymalnych rozwiązań – po prostu skontaktuj się z naszymi pracownikami, przedstaw swoje wymagania, a my udzielimy Ci fachowej porady i polecimy produkty zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Więcej