Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Telefon  783 206 606

     Telefon  577 001 477

Systemy klimatyzacji

Choć klimat naszego kraju nie jest przesadnie ciepły, to letnie upały naprawdę potrafią dać w kość. Co więcej, ze względu na postępujące zmiany klimatyczne, temperatury rzędu +30 stopni nie będą niczym niezwykłym, tylko staną się naszą codziennością. Każdy z nas wie, że w takich warunkach trudno o skupienie uwagi i wydajność, nie wspominając o komforcie. Z tego powodu warto pomyśleć o korzyściach, jakie niesie za sobą korzystanie z systemów klimatyzacji – zarówno w domu, jak i miejscu pracy.

 

Montaż i serwis klimatyzacji

Systemy klimatyzacji stają się coraz przystępniejsze – spada ich cena, a technologia chłodzenia powietrza staje się coraz doskonalsza i przyjazna człowiekowi. Jeżeli masz więc już dość nieznośnego żaru i lepienia się od potu w domu lub swoim miejscu pracy, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty montażu i serwisu klimatyzacji. Wybierając usługi firmy JPG możesz liczyć na fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy – pomożemy Ci z doborem optymalnego modelu klimatyzatora, przygotujemy plan jego instalacji, zajmiemy się montażem, a w razie potrzeby zapewnimy także kompleksowy serwis.

 

Dlaczego warto zdecydować się na system klimatyzacji?

  • przyjazny chłód: to chyba największy i najbardziej oczywisty plus, jaki wiąże się z używaniem klimatyzacji – jej zadaniem jest schładzanie powietrza w danych pomieszczeniach, umożliwiając tym samym normalne funkcjonowanie, nawet w czasie letnich upałów,
  • przyjemne ciepło: większość nowoczesnych klimatyzatorów, poza schładzaniem, ma również możliwość ogrzewania powietrza, co stanowi doskonały dodatek do standardowych systemów ogrzewania oraz sprawia, że system klimatyzacji przydaje się nie tylko latem,
  • czyste powietrze: filtry, w które są wyposażone klimatyzatory, wyłapują szkodliwe związki znajdujące się w powietrzu, takie jak alergeny, pyłki czy też kurz. Dzięki temu takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku alergików oraz osób, które cierpią na problemy płucne.

 

Klimatyzację