Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Telefon  783 206 606

     Telefon  577 001 477

Wentylację

Nie każdy z nas zdaje sobie z tego na co dzień sprawę, ale w powietrzu może znajdować się bardzo dużo szkodliwych substancji oraz związków, które potrafią negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie. Z pomocą przychodzi wentylacja, czyli system, którego zadaniem jest usuwanie z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i zastępowanie go świeżym. Prawidłowo zaprojektowana oraz wykonana wentylacja przyniesie korzyści nie tylko użytkownikom, ale również budynkom, ponieważ zabezpieczy je przed gromadzeniem się wilgoci.

Chciałbyś zainstalować system wentylacji w swoim mieszkaniu, domu lub biurze? Chętnie Ci w tym pomożemy! W ramach świadczonych przez nas usług możesz liczyć na kompleksową obsługę. Wszystko zaczyna się od projektu, który sporządzamy zgodnie z Twoimi wymaganiami – po jego zaakceptowaniu zajmujemy się montażem wentylacji, a na sam koniec przeprowadzamy dokładne testy, aby upewnić się, czy cały układ działa prawidłowo. Nasze wsparcie się jednak tutaj nie kończy! Poza montażem zajmujemy się też późniejszym serwisem wentylacji.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • indywidualne podejście: rozumiemy potrzeby naszych Klientów i potrafimy się do nich dopasować tworząc projekty, które odpowiadają ich wszelkim wymaganiom,
  • kompleksowość: zajmujemy się wszystkim – od doradztwa, przez planowanie całego systemu, aż po instalację wentylacji i jej późniejsze serwisowanie,
  • zgrany zespół: współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi pracownikami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelne i terminowe wykonanie usług.

 

Wentylację