Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Telefon  783 206 606

     Telefon  577 001 477

Ozonowanie

Ozonowanie to proces, który stosuje się w celu dezynfekcja powietrza oraz systemów klimatyzacyjnych – przede wszystkim w samochodach. Ozon, czyli gaz używany w tym celu, ma działanie utleniające, dzięki czemu świetnie sprawdza się przy eliminowaniu pleśni, grzybów oraz bakterii z nawet trudno dostępnych miejsc, takich jak chociażby przewody wentylacyjne.

Jeżeli chciałbyś skorzystać ze wszystkich korzyści, jakie niesie za sobą ozonowanie, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w JPG. Z naszą pomocą skutecznie zdezynfekujesz układ klimatyzacji oraz wnętrze samochodu, usuniesz przykre i uporczywe zapachy z wnętrza auta lub dowolnego pomieszczenia oraz pozbędziesz się szkodliwych mikroorganizmów ze swojego otoczenia.

 

Ozonowanie pomieszczeń biurowych

Z naszą pomocą oczyścisz swoją przestrzeń biurową z wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii. Ozonowanie jest zupełnie bezpieczną metodą, która sprawdzi się w każdego rodzaju pomieszczeniach, nie pozostawiając po sobie żadnych niebezpiecznych produktów ubocznych. Co więcej, poza powietrzem i powierzchniami ozon dostaje się również do przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, eliminując tam niepożądanych lokatorów.

 

Dlaczego ozonowanie jest tak przydatne?

Systemy takie jak np. klimatyzacja stanowią doskonałe środowisko rozwoju bakterii, grzybów czy też pleśni – to zasługa znajdujących się tam pyłków i zanieczyszczeń oraz gromadzącej się wilgoci. W czasie pracy klimatyzacji szkodliwe związki rozprzestrzeniają się w powietrzu, wywołując m.in. reakcje alergiczne, spadek koncentracji czy też ogólne poczucie zmęczenia, co może być szczególnie niebezpieczne w czasie jazdy. Regularne ozonowanie pomaga skutecznie pozbyć się niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji.

Ozonowanie