Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Telefon  783 206 606

     Telefon  577 001 477

Rekuperacja

Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, zwłaszcza w budownictwie energooszczędnym. Nic dziwnego – system ten niesie za sobą podwójną korzyść dla użytkowników. Po pierwsze, dostarcza do domu świeże powietrze, usuwając przy okazji powietrze wewnętrzne o dużej zawartości CO2. Po drugie, specjalny mechanizm odzyskiwania ciepła pozwala zauważalnie zmniejszyć koszty ogrzewania domu.

 

Montaż rekuperacji

Rekuperacja sprawdza się doskonale zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również obiektach użyteczności publicznej czy nawet halach i magazynach. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z korzyści, jakie niesie za sobą ten system? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W JPG zajmujemy się kompleksowym montażem rekuperacji. W praktyce oznacza to przygotowanie dokładnych wyliczeń i projekty całej instalacji, dobranie optymalnych podzespołów, profesjonalny montaż układu oraz jego test końcowy. Ponadto oferujemy też późniejsze serwisowanie naszych realizacji.

 

Nasz serwis rekuperacji obejmuje m.in.:

  • czyszczenie wymiennika ciepła,
  • wymianę filtrów,
  • czyszczenie wyrzutni,
  • kontrolę skroplin,
  • kontrolę ustawień rekuperatora,
  • sprawdzenie poprawnego działania sterownika.

 

Jakie są zalety stosowanie rekuperacji?

  • oszczędność pieniędzy: rekuperacja pozwala odzyskać nawet 60% ciepła, które normalnie bezpowrotnie tracimy. Dzięki temu zyskujemy komfort termiczny i dbamy o swój portfel,
  • świeże powietrze: zadaniem systemu jest oczyszczanie powietrza, które trafia do naszego domu. Możemy więc cieszyć się czystym powietrzem – bez CO2 i nadmiaru wilgoci.

 

Rekuperacja